Skip to main content

Kursy Memo Monika Kociuba Memo logo

Nauka języków obcych online: angielski, niemiecki, fiński

Język fiński. Testy z gramatyki i słownictwa. A1 – A2

Testy_A1-A2_okladka_kurs_online

Co to za kurs?

Język fiński. Testy z gramatyki i słownictwa. Poziom A1-A2 to zestaw testów obejmujących zagadnienia z gramatyki i słownictwa z języka fińskiego na poziomie podstawowym. Testy są dostępne w formie pliku PDF oraz w wersji online.

Dla kogo jest ten kurs?

Testy z gramatyki i słownictwa to świetna pomoc dla każdego, kto chce sprawdzić swoją znajomość fińskiego i oszacować poziom językowy oraz dowiedzieć się, jakie braki warto uzupełnić.

Testy składają się łącznie z 300 pytań wielokrotnego wyboru. Każde pytanie ma tylko jedną poprawną lub najbardziej pasującą odpowiedź.

Podręcznik jest uporządkowany według poziomów A1-A2. Każdy poziom podzielony jest na podpoziomy A1.1, A1.2 i A1.3 oraz A2.1 i A2.2. Każdy podpoziom zawiera oddzielną sekcję z 30 pytaniami gramatycznymi i oddzielną sekcję z 30 pytaniami dotyczącymi słownictwa i zwrotów. Należy zdobyć 80% poprawnych odpowiedzi, czyli odpowiedzieć poprawnie na co najmniej 24 pytania z 30 pytań, aby zaliczyć test.

W skład kursu wchodzą:

 • Testy na platformie online
  Każdy poziom podzielony jest na podpoziomy A1.1, A1.2 i A1.3 oraz A2.1 i A2.2.
 • Podręcznik PDF
  Testy w formie podręcznika uporządkowane według poziomów A1-A2.

Na końcu podręcznika w kluczu odpowiedzi można sprawdzić właściwe rozwiązania i przeczytać komentarz o tym, z jakiego obszaru gramatyki lub słownictwa jest dane zagadnienie – dzięki temu będziesz wiedzieć, jaki temat należy powtórzyć w przypadku błędnej odpowiedzi.

Testy A1 - A2 (plik pdf)

Pliki do pobrania widoczne będą tutaj po wykupieniu dostępu do kursu

Metody płatności: szybkie płatności internetowe, PayPal, przelew standardowy, kupony rabatowe

Informacje o kursie

Trudność: Poziom A1 - A2

Dostęp do kursu: na 12 miesięcy do platformy online

Pliki do pobrania: pdf

Z materiałów można korzystać po ich ściągnięciu przez dowolny czas

Instruktor kursu

Monika Kociuba Monika Kociuba Autor

Języki obce od zawsze były moją pasją. Przyjemność sprawiała mi ich nauka, ale również nauczanie innych. Dlatego od kilku lat organizuję kursy językowe, prowadzę lekcje indywidualne, projektuję strony internetowe i inne materiały dydaktyczne.

Masz pytanie? Kliknij

Testy z gramatyki i słownictwa. A1 – A2

59.00
1 rok dostępu

Trudność: Poziom A1 – A2
Pliki do pobrania: pdf
Dostęp do kursu: na 12 miesięcy do platformy online


Uważasz, że mój kurs jest pomocny i wartościowy? Jeśli tak, może spodobają Ci się również moje ebooki do nauki słownictwa języka fińskiego

Język fiński w pytaniach i odpowiedziach-okładka
Język fiński. Fiszki ilustrowane-okładka

Opinie

 1. Avatar Malgorzata pisze:

  Bardzo przydatne i różnorodne podsumowanie gramatyki i słownictwa. Zdecydowanie polecam zarówno osobom, które niedawno rozpoczęły swoją przygodę z tym niełatwym językiem, jak i tym, którzy są już na poziomie B. Mimo że uczę się fińskiego od wielu lat, przerobienie tych testów pomogło mi w dokładniejszym zdiagnozowaniu niektórych luk albo mniej dopracowanych tematów z wcześniejszych etapów nauki i zachęciło do ich odświeżenia. Na pewno dużym atutem jest też to, że testy można powtarzać kilka razy [na przykład po douczeniu się tego, co wcześniej kulało], a także to, że klucz do ćwiczeń zawiera praktyczne linki do poszczególnych tematów. Mam nadzieję, że wkrótce pojawi się podobny zestaw testów dla poziomu B 😉

  1. Dziękuję za opinię!
   Mam w planach stworzyć podobny zestaw testów na poziomie B1-B2 🙂

Napisz opinię o kursie "Język fiński. Testy z gramatyki i słownictwa. A1 – A2"

Twój adres email nie zostanie opublikowany.