Buduj język fiński. Część 1 + 2 + 3

Buduj język fiński. Część 1 + 2 + 3

Buduj język fiński. Część 1 + 2 + 3 to komplet trzech kursów do nauki języka fińskiego.

Nigdy nie spotkałam się z lepszym kursem językowym (a do tej pory uczyłam się co najmniej przez miesiąc 7 języków). Właśnie zaczęłam przerabiać III część i czuję, że za szybko się nie zniechęcę:) Długość trwania lekcji i ilość powtórzeń sprawiają, że kursant nie jest przeładowany treścią, za to przy odpowiedniej pracy osiąga "automatyzm" w formułowaniu podobnych wypowiedzi. Głos pani Moniki jest spokojny i przyjemny w odbiorze, a prezentacje - przejrzyste i czytelne. Serdecznie polecam!

W skład zestawu wchodzą następujące kursy (kliknij nazwę, aby zobaczyć pełny opis):

Kursy z serii „Buduj język fiński” i „Fiński z Suomiką” są zaprojektowane dla osób samodzielnie uczących się fińskiego od poziomu początkującego. W każdym z nich jednak stosuję inne metody nauczania.

 • W kursach z serii Buduj język fiński wykorzystuję moją własną autorską metodę. Tłumacząc zdania z polskiego na fiński stopniowo przedstawiam nowe słówka i struktury gramatyczne Każda lekcja ma podobną budowę. Celem kursu jest nauka budowania zdań w efektywny sposób. Istotną cechą są regularne powtórzenia i wracanie do wcześniej przedstawionych słówek i struktur. Wielu osobom bardzo odpowiada ta metoda! Trzy części kursu są na poziomie A1. Nie planuję na razie tworzyć kolejnych części. Kurs nie jest przeładowany słownictwem, dlatego można uzupełnić zasób słówek za pomocą mojego e-booka Słownictwo dla początkujących.
 • Seria Fiński z Suomiką jest bardziej rozbudowana i ma przypominać standardowe lekcje z nauczycielem. W nagraniach wideo wyjaśniam gramatykę, nowe słówka i zwroty tak, jakbym wyjaśniała te zagadnienia uczniom na żywo. Jest też dużo ciekawostek metodycznych (np. z jakiego słownika korzystać, jak się uczyć wymowy) oraz ciekawostek kulturowych i praktycznych o życiu w Finlandii. Skupiam się też bardzo od samego początku na nauce języka potocznego. Udostępniam też wiele materiałów dodatkowych (np. piosenek, nagrań wideo, linków). W e-podręczniku załączonym do kursu jest wiele różnorodnych ćwiczeń. Pierwsza i druga część z tej serii jest już w sprzedaży. Planuję tworzyć kolejne części kursu na wyższych poziomach aż do B1/B2, o ile będzie zainteresowanie.

Warto przetestować darmowe lekcje z każdej serii, aby porównać sposób nauczania, co pozwoli wybrać dla siebie odpowiedni kurs.

Oba kursy częściowo pokrywają te same zagadnienia, chociaż przedstawione są one w inny sposób. Nie stoi nic na przeszkodzie, aby korzystać z obydwu kursów jednocześnie. W ten sposób w ciekawy sposób można utrwalać i rozszerzać materiał.

Monika Kociuba Monika Kociuba Autor

Mam na imię Monika i od wielu lat tworzę materiały do nauki fińskiego. Pomogę Ci zgłębić tajniki języka fińskiego i poznać kulturę fińską.

 1. Pierwszą opcją jest płatność za pomocą karty kredytowej/płatniczej. W tej sytuacji należy wybrać opcję VismaPay, a następnie wskazać płatność kartą. Po wypełnieniu wymaganych danych, kwota będzie przewalutowana i pobrana z konta.
 2. Drugą opcją jest przelew bankowy przez Twój bank internetowy. Zaloguj się na swoje konto w banku i wybierz przelew do kraju EU. Wpisz numer rachunku, wybierz przelew SEPA (powinien być bezpłatny), i wpisz kwotę w walucie euro (kwota zostanie automatycznie przewalutowana).

Zakupy w sklepie dokonywane są tylko w walucie euro.

Buduj język fiński. Część 1 + 2 + 3

Wyprzedaż Original price was: 167.40€.Current price is: 111.60€.
1 rok dostępu

  Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA i Google Prywatność i Warunki
  Visma Pay payments
  Paypal payments
  Paypal
  1. Karolina Puchała-Ladzińska pisze:

   Serdecznie polecam kusy Moniki, bo są przygotowane bardzo profesjonalnie i z wielką dbałością o szczegóły. Z punktu widzenia nauczyciela języków obcych, którym sama jestem, doskonale wiem, że najtrudniej jest uczyć innego nauczyciela:) Monika fantastycznie sobie z tym poradziła, przedstawiając materiał w bardzo przystępnej formie, łatwej i przyjemnej do przyswojenia, przy okazji wyjaśniając zjawiska gramatyczne, które się pojawiają. Przeszukałam cały Internet i naprawdę nie ma osoby, która zrobiłaby to lepiej, szczególnie biorąc pod uwagę tak niszowy i trudny język jakim jest fiński. Wszystkim, których ten język „kręci” ale boją się, że okaże się za trudny, polecam stronę i kursy Moniki, bo dzięki tym materiałom zakochacie się w tym języku jeszcze mocniej:)

  2. Olga Kaczmarczyk pisze:

   Nigdy nie spotkałam się z lepszym kursem językowym (a do tej pory uczyłam się co najmniej przez miesiąc 7 języków). Właśnie zaczęłam przerabiać III część i czuję, że za szybko się nie zniechęcę:) Długość trwania lekcji i ilość powtórzeń sprawiają, że kursant nie jest przeładowany treścią, za to przy odpowiedniej pracy osiąga „automatyzm” w formułowaniu podobnych wypowiedzi. Głos pani Moniki jest spokojny i przyjemny w odbiorze, a prezentacje – przejrzyste i czytelne.
   Serdecznie polecam!

  3. Katarzyna Antas pisze:

   Jestem niezwykle zadowolona z kursu. Lekcje są fantastycznie skonstruowane: zwykle po jednym powtórzeniu zapamiętuję wszystkie słówka i rozumiem wszystkie omówione zagadnienia gramatyczne. Kurs zachęca do dalszej nauki, a pokonywanie coraz wyższych poziomów trudności to czysta przyjemność. Gorąco polecam!

  4. Bonifacy Fafarurski pisze:

   Rzeczywiście w czasach, w których trudno znaleźć dobrą, czytelną książkę do nauki jakiegokolwiek języka, ten kurs jest świetnie skonstruowany. Fajnie, byłoby gdyby pojawił się ciąg dalszy dla bardziej zaawansowanych.

  5. Daniel pisze:

   Na rynku jest niewiele kursów języka fińskiego, jednakże ten bije istniejącą konkurencje na głowę. Przyjemny w korzystaniu, wszystko jasno i przystępnie wytłumaczone. Dostępne formy tj. dostęp on-line, pdf-y, mp3 też są miłym dodatkiem. Aktualnie jestem w połowie kursu ale już dziś wiem, że pewnie sięgnę po kolejne produkcje Pani Moniki, tj. kursy czy też książki.

  6. Krzysztof Osinski pisze:

   Kurs bardzo przejrzysty i przygotowany w sposób umożliwiający szybkie przyswajanie nowej wiedzy.

  7. Joanna Aleksandra Lewicka pisze:

   Przypadkowo znalazlam Pani 3 darmowe lekcje na youtube i przepadlam. Nie planowalam nauki finskiego, nigdy nie bylam w Finlandii, ale uwielbiam brzmienie tego jezyka! Zakupilam ten kurs i jestem zachwycona! Bardzo podoba mi sie tempo i praca ze zdaniami utrwalajaca slownictwo i struktury. Dopiero 8 lekcja za mna, a juz tyle potrafie powiedziec! Dziekuje i pozdrawiam serdecznie… ze slonecznej Italii 🙂

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.