Przejdź do treści głównej
Graficzne logo strony

Monika Kociuba

Materiały do nauki języka fińskiego

Buduj język fiński. Część 1 + 2 + 3

Buduj język fiński. Część 1 + 2 + 3


Buduj język fiński. Część 1 + 2 + 3 to komplet trzech kursów do nauki języka fińskiego.

W skład zestawu wchodzą następujące kursy (kliknij nazwę, aby zobaczyć pełny opis):

Buduj język fiński. Część 1 + 2 + 3

Wyprzedaż 99.00
1 rok dostępu
Autor

Monika Kociuba

Trudność

Początkujący, Podstawowy

Poziom

A1.1, A1.2, A1.3

Pliki do pobrania

audio (mp3), pdf

Dostęp do kursu

na 12 miesięcy do platformy online

Jestem niezwykle zadowolona z kursu. Lekcje są fantastycznie skonstruowane: zwykle po jednym powtórzeniu zapamiętuję wszystkie słówka i rozumiem wszystkie omówione zagadnienia gramatyczne. Kurs zachęca do dalszej nauki, a pokonywanie coraz wyższych poziomów trudności to czysta przyjemność. Gorąco polecam!

 1. Pierwszą opcją jest płatność za pomocą karty kredytowej/płatniczej. W tej sytuacji należy wybrać opcję VismaPay, a następnie wskazać płatność kartą. Po wypełnieniu wymaganych danych, kwota będzie przewalutowana i pobrana z konta.
 2. Drugą opcją jest przelew bankowy przez Twój bank internetowy. Zaloguj się na swoje konto w banku i wybierz przelew do kraju EU. Wpisz numer rachunku, wybierz przelew SEPA (powinien być bezpłatny), i wpisz kwotę w walucie euro (kwota zostanie automatycznie przewalutowana).

Zakupy w sklepie dokonywane są tylko w walucie euro.

Metody płatności: szybkie płatności internetowe Visma Pay, PayPal, przelew standardowy, kupony rabatowe

  Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA i Google Prywatność i Warunki

  Członkostwo Instructor

  Monika Kociuba Monika Kociuba Autor

  Języki obce od zawsze były moją pasją. Przyjemność sprawiała mi ich nauka, ale również nauczanie innych. Dlatego od ponad 10 lat tworzę materiały do nauki języków.

  7 opinii o “Buduj język fiński. Część 1 + 2 + 3

  1. Kurs bardzo przejrzysty i przygotowany w sposób umożliwiający szybkie przyswajanie nowej wiedzy.

  2. Na rynku jest niewiele kursów języka fińskiego, jednakże ten bije istniejącą konkurencje na głowę. Przyjemny w korzystaniu, wszystko jasno i przystępnie wytłumaczone. Dostępne formy tj. dostęp on-line, pdf-y, mp3 też są miłym dodatkiem. Aktualnie jestem w połowie kursu ale już dziś wiem, że pewnie sięgnę po kolejne produkcje Pani Moniki, tj. kursy czy też książki.

  3. Rzeczywiście w czasach, w których trudno znaleźć dobrą, czytelną książkę do nauki jakiegokolwiek języka, ten kurs jest świetnie skonstruowany. Fajnie, byłoby gdyby pojawił się ciąg dalszy dla bardziej zaawansowanych.

  4. Jestem niezwykle zadowolona z kursu. Lekcje są fantastycznie skonstruowane: zwykle po jednym powtórzeniu zapamiętuję wszystkie słówka i rozumiem wszystkie omówione zagadnienia gramatyczne. Kurs zachęca do dalszej nauki, a pokonywanie coraz wyższych poziomów trudności to czysta przyjemność. Gorąco polecam!

  5. Nigdy nie spotkałam się z lepszym kursem językowym (a do tej pory uczyłam się co najmniej przez miesiąc 7 języków). Właśnie zaczęłam przerabiać III część i czuję, że za szybko się nie zniechęcę:) Długość trwania lekcji i ilość powtórzeń sprawiają, że kursant nie jest przeładowany treścią, za to przy odpowiedniej pracy osiąga „automatyzm” w formułowaniu podobnych wypowiedzi. Głos pani Moniki jest spokojny i przyjemny w odbiorze, a prezentacje – przejrzyste i czytelne.
   Serdecznie polecam!

  6. Serdecznie polecam kusy Moniki, bo są przygotowane bardzo profesjonalnie i z wielką dbałością o szczegóły. Z punktu widzenia nauczyciela języków obcych, którym sama jestem, doskonale wiem, że najtrudniej jest uczyć innego nauczyciela:) Monika fantastycznie sobie z tym poradziła, przedstawiając materiał w bardzo przystępnej formie, łatwej i przyjemnej do przyswojenia, przy okazji wyjaśniając zjawiska gramatyczne, które się pojawiają. Przeszukałam cały Internet i naprawdę nie ma osoby, która zrobiłaby to lepiej, szczególnie biorąc pod uwagę tak niszowy i trudny język jakim jest fiński. Wszystkim, których ten język „kręci” ale boją się, że okaże się za trudny, polecam stronę i kursy Moniki, bo dzięki tym materiałom zakochacie się w tym języku jeszcze mocniej:)

  Dodaj opinię

  Zachęcam do napisania kilku zdań

  Twój adres email nie zostanie opublikowany

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

  0