Twój koszyk jest obecnie pusty!
Mega zestaw do nauki języka fińskiego
Mega zestaw do nauki języka fińskiego to komplet kursów i e-booków do nauki języka fińskiego.

Nie przerobiłam jeszcze wszystkich materiałów, ale jestem bardzo zadowolona z zakupu. Lubię rozumieć to, czego się uczę, i bardzo odpowiada mi to, że w kursach fiński pokazany jest od strony struktury. Lekcje są krótkie, co dla mnie stanowi plus, bo łatwiej mi się zmobilizować do systematycznej nauki. Kursy są raczej gramatyczne, słownictwa i komunikacji można się natomiast nauczyć z e-booków i fiszek z zestawu. Szczególnie e-book ze słownictwem jest świetny ze względu na przydatną zawartość leksykalną, różnorodne gry i ćwiczenia. Podoba mi się też przejrzysta szata graficzna. Hyvin tehty!
W skład zestawu wchodzą następujące kursy (kliknij nazwę, aby zobaczyć pełny opis):
Buduj język fiński. Część pierwsza.
Buduj język fiński. Część druga.
Buduj język fiński. Część trzecia.
Wymiana spółgłoskowa w języku fińskim.
Język fiński. Testy z gramatyki i słownictwa. A1 – A2
W skład zestawu wchodzą następujące e-booki (kliknij nazwę, aby zobaczyć pełny opis):
500 najbardziej przydatnych fińskich słówek (ebook)
Gramatyka języka fińskiego z ćwiczeniami. Część 1 (ebook)
Gramatyka języka fińskiego z ćwiczeniami. Częsć 2 (ebook)
Gramatyka języka fińskiego z ćwiczeniami. Częsć 3 (ebook)
Język fiński. Fiszki ilustrowane (ebook do druku)
Język fiński. Słowotwórstwo. Teoria i ćwiczenia (ebook)
Język fiński. Słownictwo z ćwiczeniami dla początkujących (ebook)
Fiński w pytaniach i odpowiedziach (ebook)
Jak skutecznie uczyć się fińskiego? (ebook)
Kuusi palaa (ebook)
Masz tylko konto złotówkowe i zastanawiasz się, jak dokonać płatności w euro
- Pierwszą opcją jest płatność za pomocą karty kredytowej/płatniczej. W tej sytuacji należy wybrać opcję VismaPay, a następnie wskazać płatność kartą. Po wypełnieniu wymaganych danych, kwota będzie przewalutowana i pobrana z konta.
- Drugą opcją jest przelew bankowy przez Twój bank internetowy. Zaloguj się na swoje konto w banku i wybierz przelew do kraju EU. Wpisz numer rachunku, wybierz przelew SEPA (powinien być bezpłatny), i wpisz kwotę w walucie euro (kwota zostanie automatycznie przewalutowana).
Zakupy w sklepie dokonywane są tylko w walucie euro.
Mega zestaw do nauki języka fińskiego
Masz pytanie



Nie przerobiłam jeszcze wszystkich materiałów, ale jestem bardzo zadowolona z zakupu. Lubię rozumieć to, czego się uczę, i bardzo odpowiada mi to, że w kursach fiński pokazany jest od strony struktury. Lekcje są krótkie, co dla mnie stanowi plus, bo łatwiej mi się zmobilizować do systematycznej nauki. Kursy są raczej gramatyczne, słownictwa i komunikacji można się natomiast nauczyć z e-booków i fiszek z zestawu. Szczególnie e-book ze słownictwem jest świetny ze względu na przydatną zawartość leksykalną, różnorodne gry i ćwiczenia. Podoba mi się też przejrzysta szata graficzna. Hyvin tehty!
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, odświeżyłam sobie podstawy i douczyłam się brakujących słówek i gramatyki! Dla początkujących super opcja, lekcje krótkie, zrozumiałe, forma ułatwiająca naukę. Polecam
Zakup kursu był świetną inwestycją, kórą polecam każdej osobie chcącej nauczyć się fińskiego od podstaw bądź przypomnieć sobie pewne zagadnienia. Kurs konkretny, przejrzysty; bardzo podobała mi się szata graficzna, czyli obrazki pomagające w nauce słownictwa. To bardzo pomaga, zważywszy, że nauka fińskiego jest wymagająca, a wcześniejsze doświadczenia z nauką języków skupiałam głównie na słuchaniu. Tempo nagrań idealnie dopasowane do nauki i powtórek. Podoba mi się, że pakiet jest stworzony całościowo, czyli obok zagadnień “twardych” jak gramatyka, znajdziemy cenne wskazówki od Pani Moniki na temat jak podejść do nauki fińskiego, by miało to ręce i nogi 🙂
Nie ma lepszego kursu w Polsce, jeśli chcesz się uczyć fińskiego samodzielnie, od podstaw. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Sposób uczenia p. Moniki bardzo mi odpowiada.
Już od dawna jestem finolubem i zawsze chciałam uczyć się tego języka. Jest trudny, nie ma co do tego wątpliwości 😉 ale kursy u Moniki są bardzo fajnie zrobione, przejrzyste i każda lekcja mobilizuje do kolejnej. Lubię też poczytać o życiu w Finlandii i Monika uchyla rąbka tajemnicy, opisując je w ciekawych artykułach dostępnych również na stronie. Polecam bardzo!
Zastanawiasz się czy warto zakupić mega zestaw? Moim zdaniem WARTO! 🙂 Jestem bardzo zadowolona z tego kursu. Krótkie lekcje, gramatyka, słownictwo, ilustrowane fiszki, jednym słowem kompleksowość 🙂 Ten kurs jest moim pierwszym kontaktem z językiem fińskim i nauka idzie naprawdę gładko 🙂 Podobają mi się testy sprawdzające wiedzę. Gramatyka przedstawiana jest w bardzo zrozumiały sposób. Dużym plusem jest możliwość zadawania pytań pod każdą lekcją i pani Monika rozwiewa wszelkie wątpliwości.
Bardzo polecam zakup Mega zestawu do nauki j. fińskiego przygotowany przez Panią Monikę. Oprócz świetnego kursu praktycznej nauki j. fińskiego zawiera on bardzo przydatne podręczniki z zakresu słownictwa, techniki zapamiętywania nowych słówek, ciekawych skojarzeń językowych oraz bardzo profesjonalny podręcznik do gramatyki j. fińskiego oraz specjalny podręcznik omawiający wymianę spółgłoskową w j. fińskim. Zmotywowani studenci znajdą też dużo cennych wskazówek jak skutecznie uczyć się j. fińskiego oraz bogaty zestaw linków do dostępnych na fińskim rynku podręczników, filmów, audycji radiowych, blogów itp. Wielkie uznanie dla Pani Moniki za ogromną pracę włożoną w przygotowanie tego materiału.
Gorąco polecam!!