Mega zestaw do nauki języka fińskiego

Mega zestaw do nauki języka fińskiego

Mega zestaw do nauki języka fińskiego to komplet kursów i e-booków do nauki języka fińskiego.

Już od dawna jestem finolubem i zawsze chciałam uczyć się tego języka. Jest trudny, nie ma co do tego wątpliwości 😉 ale kursy u Moniki są bardzo fajnie zrobione, przejrzyste i każda lekcja mobilizuje do kolejnej. Lubię też poczytać o życiu w Finlandii i Monika uchyla rąbka tajemnicy, opisując je w ciekawych artykułach dostępnych również na stronie. Polecam bardzo!

W skład zestawu wchodzą następujące kursy (kliknij nazwę, aby zobaczyć pełny opis):

W skład zestawu wchodzą następujące e-booki (kliknij nazwę, aby zobaczyć pełny opis):

Monika Kociuba Monika Kociuba Autor

Mam na imię Monika i od wielu lat tworzę materiały do nauki fińskiego. Pomogę Ci zgłębić tajniki języka fińskiego i poznać kulturę fińską.

 1. Pierwszą opcją jest płatność za pomocą karty kredytowej/płatniczej. W tej sytuacji należy wybrać opcję VismaPay, a następnie wskazać płatność kartą. Po wypełnieniu wymaganych danych, kwota będzie przewalutowana i pobrana z konta.
 2. Drugą opcją jest przelew bankowy przez Twój bank internetowy. Zaloguj się na swoje konto w banku i wybierz przelew do kraju EU. Wpisz numer rachunku, wybierz przelew SEPA (powinien być bezpłatny), i wpisz kwotę w walucie euro (kwota zostanie automatycznie przewalutowana).

Zakupy w sklepie dokonywane są tylko w walucie euro.

Mega zestaw do nauki języka fińskiego

Wyprzedaż 259.00
1 rok dostępu

  Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA i Google Prywatność i Warunki
  Visma Pay payments
  Paypal payments
  Paypal
  1. Joanna Michalczyk pisze:

   Nie przerobiłam jeszcze wszystkich materiałów, ale jestem bardzo zadowolona z zakupu. Lubię rozumieć to, czego się uczę, i bardzo odpowiada mi to, że w kursach fiński pokazany jest od strony struktury. Lekcje są krótkie, co dla mnie stanowi plus, bo łatwiej mi się zmobilizować do systematycznej nauki. Kursy są raczej gramatyczne, słownictwa i komunikacji można się natomiast nauczyć z e-booków i fiszek z zestawu. Szczególnie e-book ze słownictwem jest świetny ze względu na przydatną zawartość leksykalną, różnorodne gry i ćwiczenia. Podoba mi się też przejrzysta szata graficzna. Hyvin tehty!

  2. Sonia W. pisze:

   Jestem bardzo zadowolona z zakupu, odświeżyłam sobie podstawy i douczyłam się brakujących słówek i gramatyki! Dla początkujących super opcja, lekcje krótkie, zrozumiałe, forma ułatwiająca naukę. Polecam

  3. Aleksandra S pisze:

   Zakup kursu był świetną inwestycją, kórą polecam każdej osobie chcącej nauczyć się fińskiego od podstaw bądź przypomnieć sobie pewne zagadnienia. Kurs konkretny, przejrzysty; bardzo podobała mi się szata graficzna, czyli obrazki pomagające w nauce słownictwa. To bardzo pomaga, zważywszy, że nauka fińskiego jest wymagająca, a wcześniejsze doświadczenia z nauką języków skupiałam głównie na słuchaniu. Tempo nagrań idealnie dopasowane do nauki i powtórek. Podoba mi się, że pakiet jest stworzony całościowo, czyli obok zagadnień “twardych” jak gramatyka, znajdziemy cenne wskazówki od Pani Moniki na temat jak podejść do nauki fińskiego, by miało to ręce i nogi 🙂

  4. Ewa pisze:

   Nie ma lepszego kursu w Polsce, jeśli chcesz się uczyć fińskiego samodzielnie, od podstaw. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Sposób uczenia p. Moniki bardzo mi odpowiada.

  5. Małgorzata Siek pisze:

   Już od dawna jestem finolubem i zawsze chciałam uczyć się tego języka. Jest trudny, nie ma co do tego wątpliwości 😉 ale kursy u Moniki są bardzo fajnie zrobione, przejrzyste i każda lekcja mobilizuje do kolejnej. Lubię też poczytać o życiu w Finlandii i Monika uchyla rąbka tajemnicy, opisując je w ciekawych artykułach dostępnych również na stronie. Polecam bardzo!

  6. Alicja Stawarz pisze:

   Zastanawiasz się czy warto zakupić mega zestaw? Moim zdaniem WARTO! 🙂 Jestem bardzo zadowolona z tego kursu. Krótkie lekcje, gramatyka, słownictwo, ilustrowane fiszki, jednym słowem kompleksowość 🙂 Ten kurs jest moim pierwszym kontaktem z językiem fińskim i nauka idzie naprawdę gładko 🙂 Podobają mi się testy sprawdzające wiedzę. Gramatyka przedstawiana jest w bardzo zrozumiały sposób. Dużym plusem jest możliwość zadawania pytań pod każdą lekcją i pani Monika rozwiewa wszelkie wątpliwości.

  7. Paweł Sochański pisze:

   Bardzo polecam zakup Mega zestawu do nauki j. fińskiego przygotowany przez Panią Monikę. Oprócz świetnego kursu praktycznej nauki j. fińskiego zawiera on bardzo przydatne podręczniki z zakresu słownictwa, techniki zapamiętywania nowych słówek, ciekawych skojarzeń językowych oraz bardzo profesjonalny podręcznik do gramatyki j. fińskiego oraz specjalny podręcznik omawiający wymianę spółgłoskową w j. fińskim. Zmotywowani studenci znajdą też dużo cennych wskazówek jak skutecznie uczyć się j. fińskiego oraz bogaty zestaw linków do dostępnych na fińskim rynku podręczników, filmów, audycji radiowych, blogów itp. Wielkie uznanie dla Pani Moniki za ogromną pracę włożoną w przygotowanie tego materiału.
   Gorąco polecam!!

  8. Asia pisze:

   Wiem, że kwestia indywidualna ale na jakim poziomie będę po sumiennym przerobieniu i opanowaniu “mega zestawu”? A1 czy może A2? Jestem filologiem wiec takie informacje są dla mnie ważne 😉

   • Większość materiału jest na poziomie A1, ale część e-booków pokrywa zagadnienia z poziomu A2. Sumiennie przerabiając materiał z “mega zestawu”, szczególnie e-booki o gramatyce fińskiej można osiągnąć poziom A2.

    • Asia pisze:

     Dzieki wielkie za odpowiedź!
     A ile mniej wiecej godzin przewidujesz na opanowanie “mega zestawu”? Wiem, ze to zależy od wielu rzeczy ale tak jak pisałam jestem filologiem (angielski i wloski) wiec wiem z czym się wiąże nauka języka ale fiński zawsze wydawał mi się bardzo trudny wiec trudno.mi to odnieść do uzyskania poziomu A2 tak jak np. z angielskiego.
     Mam jeszcze jedno pytanie. Czy naprawdę język mówiony tak się różni od standardu? Czy ucząc się standardu można dogadać się w Finlandii? Podejrzewam, że oni nas zrozumieją ale czy my ich? Czy zrozumiemy filmy, seriale, książki? Czy może od razu warto uczyć się “podwojnie”?

     • Mega zestaw zawiera różnorodne materiały i ciężko ocenić liczbę godzin wymaganą do opanowania wszystkiego. Na przykład, na opanowanie jednej części kursu “Buduj język fiński” potrzeba około jednego miesiąca, jeśli uczymy się codziennie po 30-60 minut.
      Jest to sprawa bardzo indywidualna. Myślę, że w porównaniu z włoskim trzeba poświęcić 1,5-2 razy więcej czasu na naukę, szczególnie na zrozumienie i utrwalenie gramatyki oraz rozumienie ze słuchu języka potocznego. Język mówiony bardzo się różni od standardowego, ale tam też są pewne reguły i można to jak najbardziej opanować. Gdy mówimy w języku standardowym, Finowie nas zrozumieją. Natomiast słuchając Finów na żywo lub w filmach, język może być częściowo niezrozumiały. Niektórzy zalecają najpierw nauczyć się podstaw jezyka standardowego, aby następnie poznawać język potoczny gdzieś od poziomu A2. Teraz jednak coraz częściej uczy się języka mówionego od samego początku (co widać na przykład w nowym wydaniu podręcznika Suomen Mestari). W moim nowym kursie “Fiński z Suomiką” od samego początku omawiam jednocześnie język standardowy i potoczny.

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.