Przejdź do treści głównej
Graficzne logo strony

Monika Kociuba

Materiały do nauki języka fińskiego

Mega zestaw do nauki języka fińskiego

Mega zestaw do nauki języka fińskiego


Mega zestaw do nauki języka fińskiego to komplet kursów i ebooków do nauki języka fińskiego.

W skład zestawu wchodzą następujące kursy (kliknij nazwę, aby zobaczyć pełny opis):

+

W skład zestawu wchodzą następujące ebooki (kliknij nazwę, aby zobaczyć pełny opis):

Mega zestaw do nauki języka fińskiego

Wyprzedaż 259.00
1 rok dostępu
Autor

Monika Kociuba

Trudność

Początkujący, Podstawowy, Średniozaawansowany

Poziom

B1, A1.1, A1.2, A1.3, A2.1, A2.2

Pliki do pobrania

audio (mp3), pdf

Dostęp do kursu

na 12 miesięcy do platformy online

Nie przerobiłam jeszcze wszystkich materiałów, ale jestem bardzo zadowolona z zakupu. Lubię rozumieć to, czego się uczę, i bardzo odpowiada mi to, że w kursach fiński pokazany jest od strony struktury. Lekcje są krótkie, co dla mnie stanowi plus, bo łatwiej mi się zmobilizować do systematycznej nauki. Kursy są raczej gramatyczne, słownictwa i komunikacji można się natomiast nauczyć z e-booków i fiszek z zestawu. Szczególnie e-book ze słownictwem jest świetny ze względu na przydatną zawartość leksykalną, różnorodne gry i ćwiczenia. Podoba mi się też przejrzysta szata graficzna. Hyvin tehty!

 1. Pierwszą opcją jest płatność za pomocą karty kredytowej/płatniczej. W tej sytuacji należy wybrać opcję VismaPay, a następnie wskazać płatność kartą. Po wypełnieniu wymaganych danych, kwota będzie przewalutowana i pobrana z konta.
 2. Drugą opcją jest przelew bankowy przez Twój bank internetowy. Zaloguj się na swoje konto w banku i wybierz przelew do kraju EU. Wpisz numer rachunku, wybierz przelew SEPA (powinien być bezpłatny), i wpisz kwotę w walucie euro (kwota zostanie automatycznie przewalutowana).

Zakupy w sklepie dokonywane są tylko w walucie euro.

Metody płatności: szybkie płatności internetowe Visma Pay, PayPal, przelew standardowy, kupony rabatowe

  Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA i Google Prywatność i Warunki

  Członkostwo Instructor

  Monika Kociuba Monika Kociuba Autor

  Języki obce od zawsze były moją pasją. Przyjemność sprawiała mi ich nauka, ale również nauczanie innych. Dlatego od ponad 10 lat tworzę materiały do nauki języków.

  6 opinii o “Mega zestaw do nauki języka fińskiego

  1. Zastanawiasz się czy warto zakupić mega zestaw? Moim zdaniem WARTO! 🙂 Jestem bardzo zadowolona z tego kursu. Krótkie lekcje, gramatyka, słownictwo, ilustrowane fiszki, jednym słowem kompleksowość 🙂 Ten kurs jest moim pierwszym kontaktem z językiem fińskim i nauka idzie naprawdę gładko 🙂 Podobają mi się testy sprawdzające wiedzę. Gramatyka przedstawiana jest w bardzo zrozumiały sposób. Dużym plusem jest możliwość zadawania pytań pod każdą lekcją i pani Monika rozwiewa wszelkie wątpliwości.

  2. Już od dawna jestem finolubem i zawsze chciałam uczyć się tego języka. Jest trudny, nie ma co do tego wątpliwości 😉 ale kursy u Moniki są bardzo fajnie zrobione, przejrzyste i każda lekcja mobilizuje do kolejnej. Lubię też poczytać o życiu w Finlandii i Monika uchyla rąbka tajemnicy, opisując je w ciekawych artykułach dostępnych również na stronie. Polecam bardzo!

  3. Nie ma lepszego kursu w Polsce, jeśli chcesz się uczyć fińskiego samodzielnie, od podstaw. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Sposób uczenia p. Moniki bardzo mi odpowiada.

  4. Zakup kursu był świetną inwestycją, kórą polecam każdej osobie chcącej nauczyć się fińskiego od podstaw bądź przypomnieć sobie pewne zagadnienia. Kurs konkretny, przejrzysty; bardzo podobała mi się szata graficzna, czyli obrazki pomagające w nauce słownictwa. To bardzo pomaga, zważywszy, że nauka fińskiego jest wymagająca, a wcześniejsze doświadczenia z nauką języków skupiałam głównie na słuchaniu. Tempo nagrań idealnie dopasowane do nauki i powtórek. Podoba mi się, że pakiet jest stworzony całościowo, czyli obok zagadnień „twardych” jak gramatyka, znajdziemy cenne wskazówki od Pani Moniki na temat jak podejść do nauki fińskiego, by miało to ręce i nogi 🙂

  5. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, odświeżyłam sobie podstawy i douczyłam się brakujących słówek i gramatyki! Dla początkujących super opcja, lekcje krótkie, zrozumiałe, forma ułatwiająca naukę. Polecam

  6. Nie przerobiłam jeszcze wszystkich materiałów, ale jestem bardzo zadowolona z zakupu. Lubię rozumieć to, czego się uczę, i bardzo odpowiada mi to, że w kursach fiński pokazany jest od strony struktury. Lekcje są krótkie, co dla mnie stanowi plus, bo łatwiej mi się zmobilizować do systematycznej nauki. Kursy są raczej gramatyczne, słownictwa i komunikacji można się natomiast nauczyć z e-booków i fiszek z zestawu. Szczególnie e-book ze słownictwem jest świetny ze względu na przydatną zawartość leksykalną, różnorodne gry i ćwiczenia. Podoba mi się też przejrzysta szata graficzna. Hyvin tehty!

  Dodaj opinię

  Zachęcam do napisania kilku zdań

  Twój adres email nie zostanie opublikowany

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

  0