Przejdź do treści głównej
Graficzne logo strony

Monika Kociuba

Materiały do nauki języka fińskiego

Wymiana spółgłoskowa w języku fińskim

Wymiana spółgłoskowa w języku fińskim


Informacje o kursie

Kocham ten kurs. Jak jeszcze pojawi się coś podobnego z wymianą końcówek (wielkie utrapienie dla mnie), to jestem w stanie za niego zapłacić tysiące złotych monet ;). Świetna robota!

Wymiana spółgłoskowa w języku fińskim

49.00
1 rok dostępu
Autor

Monika Kociuba

Trudność

Średniozaawansowany

Poziom

A1.3, A2.1, A2.2

Pliki do pobrania

pdf

Dostęp do kursu

na 12 miesięcy do platformy online

 1. Pierwszą opcją jest płatność za pomocą karty kredytowej/płatniczej. W tej sytuacji należy wybrać opcję VismaPay, a następnie wskazać płatność kartą. Po wypełnieniu wymaganych danych, kwota będzie przewalutowana i pobrana z konta.
 2. Drugą opcją jest przelew bankowy przez Twój bank internetowy. Zaloguj się na swoje konto w banku i wybierz przelew do kraju EU. Wpisz numer rachunku, wybierz przelew SEPA (powinien być bezpłatny), i wpisz kwotę w walucie euro (kwota zostanie automatycznie przewalutowana).

Zakupy w sklepie dokonywane są tylko w walucie euro.

Metody płatności: szybkie płatności internetowe Visma Pay, PayPal, przelew standardowy, kupony rabatowe

  Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA i Google Prywatność i Warunki

  Wprowadzenie

  Spółgłoski i samogłoski

  Odmiany

  Podsumowanie

  Kurs Instructor

  Monika Kociuba Monika Kociuba Autor

  Języki obce od zawsze były moją pasją. Przyjemność sprawiała mi ich nauka, ale również nauczanie innych. Dlatego od ponad 10 lat tworzę materiały do nauki języków.

  8 opinii o “Wymiana spółgłoskowa w języku fińskim

  1. Podpisuję się pod Małgorzatą 🙂 Kurs jest super! Co prawda mobilizuje do nauki to, że jest dostępny tylko przez sześć miesięcy (ja nie zaliczę kursu? jaa?), ale filmiki są wyjątkowe, przyjemne, i uzupełniają się wraz z audio i książką. Fajnie by bylo mieć je dłużej żeby sobie wrócić, pooglądać, powtórzyć.

   1. Zdecydowanie byłoby super mieć także dostep do filmików 🙂 Ja już kurs zakończyłam, ale chętnie powtórzyłabym sobie ten materiał w formie filmików przed YKI 🙂

  2. Kocham ten kurs. Jak jeszcze pojawi się coś podobnego z wymianą końcówek (wielkie utrapienie dla mnie), to jestem w stanie za niego zapłacić tysiące złotych monet ;). Świetna robota!

   1. Cieszę się, że kurs się podoba. Planowałam też w przyszłości wydać kurs o typach deklinacji i wynikających z tego zmian końcówki, np. kokous > kokouksessa (s > ks). Czy o taki kurs chodziłoby?

    1. Nie jestem autorką powyższej opinii, ale bardzo chętnie wykupiłabym dostęp do kursu dotyczącego wymiany typu s > ks. Bardzo brakuje materiałów z fińskiego dla osób na wyższych poziomach, więc masz sporą niszę do wypełnienia 🙂

     Bardzo podoba mi się formuła tego kursu, jedyna moja uwaga dotyczy czasu jego dostępu – byłoby super, gdyby był dostępny dłużej niż pół roku, lub gdyby była możliwość pobrania także prezentacji, a nie samego audio i pdf 🙂

  Dodaj opinię

  Zachęcam do napisania kilku zdań

  Twój adres email nie zostanie opublikowany

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

  0