Przejdź do treści głównej
Graficzne logo strony

Monika Kociuba

Materiały do nauki języka fińskiego

Buduj język fiński. Część druga.

Buduj język fiński. Część druga.


Informacje o kursie

Kurs przygotowany w sposób bardzo przejrzysty, dzięki czemu materiał przyswaja się łatwo. W nauce języka obcego ważne jest aby chciało nam się do danego kursu wracać , żeby nauka z kursem była przyjemnością i tu jest to zapewnione 🙂 Jestem zadowolona i na pewno nie jest to ostatni mój zakup.

Buduj język fiński. Część druga.

49.00
1 rok dostępu
Autor

Monika Kociuba

Trudność

Podstawowy

Poziom

A1.2

Pliki do pobrania

audio (mp3), pdf

Dostęp do kursu

na 12 miesięcy do platformy online

Buduj język fiński. Część 1 + 2 + 3

Wyprzedaż 99.00
1 rok dostępu
Autor

Monika Kociuba

Trudność

Podstawowy

Poziom

A1.2

Pliki do pobrania

audio (mp3), pdf

Dostęp do kursu

na 12 miesięcy do platformy online

 1. Pierwszą opcją jest płatność za pomocą karty kredytowej/płatniczej. W tej sytuacji należy wybrać opcję VismaPay, a następnie wskazać płatność kartą. Po wypełnieniu wymaganych danych, kwota będzie przewalutowana i pobrana z konta.
 2. Drugą opcją jest przelew bankowy przez Twój bank internetowy. Zaloguj się na swoje konto w banku i wybierz przelew do kraju EU. Wpisz numer rachunku, wybierz przelew SEPA (powinien być bezpłatny), i wpisz kwotę w walucie euro (kwota zostanie automatycznie przewalutowana).

Zakupy w sklepie dokonywane są tylko w walucie euro.

Metody płatności: szybkie płatności internetowe Visma Pay, PayPal, przelew standardowy, kupony rabatowe

  Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA i Google Prywatność i Warunki

  Wprowadzenie

  Lekcje 21-25

  Lekcje 26-30

  Lekcje 31-35

  Lekcje 36-40

  Podsumowanie

  Kurs Instructor

  Monika Kociuba Monika Kociuba Autor

  Języki obce od zawsze były moją pasją. Przyjemność sprawiała mi ich nauka, ale również nauczanie innych. Dlatego od ponad 10 lat tworzę materiały do nauki języków.

  5 opinii o “Buduj język fiński. Część druga.

  1. Kurs przygotowany w sposób bardzo przejrzysty, dzięki czemu materiał przyswaja się łatwo. W nauce języka obcego ważne jest aby chciało nam się do danego kursu wracać , żeby nauka z kursem była przyjemnością i tu jest to zapewnione 🙂 Jestem zadowolona i na pewno nie jest to ostatni mój zakup.

  2. Świetny kurs, jasno przedstawiona gramatyka, któtkie 10 min lekcje, więc łatwo można opanować materiał. Polecam, zwłaszcza dla nie mających zbyt dużo wolnego czasu. A najfajniesze są obrazki ilustrujące słownictwo 🙂

  3. Gdy pierwszy raz popatrzyłem na fiński portal z aktualnościami, to nie byłem w stanie domyślić się co znaczy choć jedno zdanie. Zupełnie egzotyczny język, w porównaniu do polskiego, angielskiego czy któregokolwiek języka z krajów skandynawskich (no, może zdarzy się kilka słów w jakimś stopniu podobnych, ale gramatyka to co innego).
   Każda lekcja to solidny zastrzyk informacji. Jest to głównie gramatyka i podstawowe słownictwo, ale tłumaczona stopniowo. Każda lekcja to częściowe powtórzenie poprzednich, przez co materiał utrwala się nieco lepiej.
   Każda z części kursu (1-20, 21-40 i 41-60) zajęła mi około miesiące, po średnio dwie godziny dziennie. Dlatego, że oprócz samego słuchania lekcji i pisania ćwiczeń, powtarzałem cały materiał od początku za pomocą jednej z aplikacji do powtórek. Zasada: nie ruszam dalej, dopóki nie rozumiem i nie pamiętam w pełni poprzedniego materiału. Po tych 2.5 miesiącach wyrobił się już nawyk, odpowiednie odmiany wyrazów wskakują do głowy automatycznie.
   Te trzy części, mimo że nie uczą nie wiadomo jak wiele słownictwa, to wprowadzają na tyle, że można rozróżnić wiele konstrukcji i pojedyncze słowa, czytając nawet zaawansowane teksty. No i wysłowić się w prostych sytuacjach – a to duży sukces, bo mówimy o poziomie A1.
   Kurs zachęca do dalszego eksplorowania języka. Pomimo, że na początku ilość zasad gramatycznych wydaje się koszmarem, to można wyuczyć się jej „na wyczucie”.
   Teraz bez problemu mogę zająć się podręcznikiem do A1/A2 w pełni po fińsku, bo wiele pojęć jest mi znajomych i nie czuję się już w nim zagubiony – a tak było przed odbyciem kursu.
   Słowem, polecam i proszę pamiętać, że trzeba uczyć się codziennie i nie ma dróg na skróty 🙂 Z aplikacji w telefonie trudno nauczyć się języka, to iluzja. Są za to idealne do powtórek i wyrabiania nawyku nauki.

  4. Jestem bardzo zadowolony. Kurs bardzo przyjazny dla ucznia i ciekawie wykonany. Umożliwia to łatwe przyswojenie nowych słów i gramatyki. :).

  5. Bardzo dobry kurs, szczególnie dla osoby, która nigdy wcześniej nie uczyła się fińskiego. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie na ten kurs. Bardzo profesjonalne prowadzenie lekcji, które zachęcało do uczestniczenia w kolejnych. Fiński jest trudnym językiem, a jego gramatyka bardzo różni się od gramatyki języków indoeuropejskich, a w wydaniu Pani Moniki gramatyka fińska przybierała „ludzkie oblicze”. Pani Monika jest bardzo profesjonalnym nauczycielem, a każda lekcja była tak przemyślana, aby nauka fińskiego stała się przyjemnością. Dziękuję i polecam!!!!

  Dodaj opinię

  Zachęcam do napisania kilku zdań

  Twój adres email nie zostanie opublikowany

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

  0